Bugün

Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni /Grantee

Emrah YAVUZ
[email protected]
 
 
Reklam/Advertising 
(whatsapp)
08503464715
(mail)
[email protected]
 

İletişim
(whatsapp)
(mail)

Yazılım /Software

Tumeva İnternet Teknolojileri Yazılım Bilişim
Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sagliktan.com, herhangi bir tıbbi tespitte bulunmaz. Yayınlanan makaleler kamuoyuna açık bilgiler olmakla birlikte doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış değildir. Bu nedenle sitemizde bulunan tıbbi bilgi ve tarifleri hekiminize danışmadan asla uygulamayınız. Bu kuralın çiğnenmesi ve yan etki görülmesi halinde sagliktan.com hiçbir sorumluluk almayacağını tebliğ eder.


Gizlilik Politikası / Privacy Policy

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Sagliktan.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Sagliktan.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Sagliktan.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Sagliktan.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.
External links on Sagliktan.com are opened on a new page. Sagliktan.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.